Sosyal Medya Danışmanlığı

Most Popular Social Media Icon on 3D Rendering Black Cubes. Top View

Client

Altnetic Agency

Date

12 August 2021

Category

Business

Location

Ubud, Bali

Sosyal Medya Danışmanlığı

Markanızın dijital mecralardaki stratejilerini oluşturuyor, reklam kampanyaları planlıyor, çok güzel görseller kullanarak paylaşıyor ve bu paylaşımları önceden belirlediğimiz doğru hedef kitlelere gösteriyoruz. Tüm sosyal mecraları efektif kullanabilmek ve doğru analizler yapıp reklam bütçemizi çarçur etmeden en sağlıklı şekilde kullanmak.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya mecralarında markanız adına gerçekleştirdiğimiz paylaşımların görsel dilini, markanız ile ilgili yenilikleri, kurumsal kimliğinizi ön plana çıkaran paylaşımları ve hedef kitlenize uygun içerikler üretiyor, bu içerikleri stabil görseller ile tamamlıyoruz.

Destek Süreci

Karşılaşacağınız her sorunda, web sitenizin iyileştirme ve geliştirmesinde her zaman destek vermeye devam edeceğiz.

Neler Sunuyor?

Markanızın sosyal medyadaki pazarlama stratejilerini belirleyerek, doğru hedef kitleye ulaşma ve raporlama sürecinde size destek oluyoruz.

Hizmetlerimiz

Bize Ulaşın

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza takılan soru eğer aşağıda bulunmuyorsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hayatta muazzam bir denge olduğu gibi, sosyal medya uygulamalarında da geçerlidir. Çok az paylaşım yaparsanız, insanlar sizi tanıyamaz ve göremez. Çok fazla paylaşım yaptığınız zamanda insanlar sıkılmaya başlar. Haftada 3 paylaşım yapılması idealdir. Kullanıcılar nezdinde yapılan araştırmalarda bu sayıya ulaşılmıştır.

Yönetim hizmetinin yanı sıra; sosyal medyada yer alacak görsel ve yazınsal tasarımları da gerçekleştiriyoruz. Ayrıca hazırladığımız içerikleri düzenli olarak paylaşıyoruz. Tasarım aşamasında, sizlerle birlikte çalışıyoruz. Mesela önemli günlerde yapılacak olan paylaşımlarda kullanılacak resim ve video gibi materyallerin tasarımını sizlerle birlikte gerçekleştiriyoruz. Minimum paylaşım adedi saklı kalmak üzere, aylık olarak ne kadar paylaşım yapılacağına, sizlerle birlikte karar veriyoruz.

Organik takipçi artırma işlemini tercih ediyoruz. Ancak hızlı çözüm olması adına, işletmeleriniz adına reklam bütçesi ayarlıyor ve etkili reklamlar veriyoruz. Sosyal Medya Danışmanlığı hizmetimiz, her iki durumu da kapsıyor.

Danışmanlık hizmetini herkes alabilir. Ancak bireysel hesaplardaki takipçi sayısı az ise, sosyal medya danışmanlığı hizmetine gerek yoktur. Kurumsal açıdan ise kesinlikle sosyal medya danışmanlığı hizmeti alınmalıdır. Nedeni ise kurumların hem takipçi sayısı çoktur, hem de kimlik çalışmalarının özellikle sosyal medya ortamında ciddi bir şekilde yürütülmesinin gerekliliğidir.

Google Adwords, size detaylı bir coğrafi konum hedefleme imkânı tanımaktadır. Bu maksatla bir ilçe, bölge, ülke, hatta belirlediğiniz alanın etrafındaki sahalarda dahi hassas reklam gösterim ayarlaması yapabilirsiniz. Google Ads de coğrafi konum hedefleme, reklam maliyetinizi düşürecek çok önemli bir ayrıntıdır. Biz zaten sizler için tüm planlamaları yönetiyo ve raporları sunuyor olucaz.

Detaylar için bize ulaşın.

0 532 202 07 97

Proje ve Fikirlerinize Profesyonel Çözümler Sunuyoruz.

Müşterilerimizin beklenti ve memnuniyetini ön planda tutarak kısa sürede kaliteli ve teknolojik çözümler sunuyor,  projelerinize değer katıyoruz. Siz hayal edin biz tasarlayalım.