Kurumsal Kimlik Tasarımları

logo-designer-workshop-arrangement

Client

Altnetic Agency

Date

12 August 2021

Category

Business

Location

Ubud, Bali

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal kimlik, firmanın şirket içinde ya da şirket dışında duruşunu temsil eden ve müşterilerin bir bakışta firmayı tanımasını sağlamak için yapılan çalışmaların bütünüdür. Kurumsal kimlik aynı zamanda firmanın profesyonel görünmesini sağladığı için müşterilere daha güvenilir bir izlenim bırakır. Bu çalışmaların en temeli kurum ismi ve amblemden oluşan “logo tasarımı” görselidir. Bunun dışında kalan bütün görsel iletişim malzemeleri logo tasarımı baz alınarak şekillenir.

Google Search, Console, Business

Google'da işletme kimliğiniz oluşturup kaydınızı yapıyoruz ve tanınmanızı sağlıyoruz.

Destek Süreci

Karşılaşacağınız her sorunda, web sitenizin iyileştirme ve geliştirmesinde her zaman destek vermeye devam edeceğiz.

Neler Sunuyor?

Bir kurumsal kimlik, markanızın değerlerinin ve “kişiliğinin” görsel temsilidir. Kimlik tasarımı temel olarak markanızın tonunu belirler ve kitlenizdeki belirli duyguları uyandırmak için kullanılır. Marka kimliğiniz, şirketinizin genel mesajını iletmek ve iş hedeflerinizi tanıtmak için tasarlanmaktadır

Hizmetlerimiz

Bize Ulaşın

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza takılan soru eğer aşağıda bulunmuyorsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tasarımı yaptıktan sonra size sunduğumuz örnek üzerinde değiştirmek istediğiniz yerledeki düzenlemeleri yapıyoruz.

Müşteri ile bir araya gelerek ilk görüşme sağlanır. İlk görüşmede yapılacak tasarım çalışmasını anlamaya, müşteriyi tanımaya çalışırız. Gerekli ön bilgileri, tasarımda kullanılacak görselleri belirledikten sonra tasarım çalışmalarına başlanır. Daha sonra tasarım çalışması ile ilgili ön bilgileride dikkate alarak taslak hazırlanır. Yapılan taslak müşteri ile paylaşılır. Yapılan taslak üzerinden gerekli tüm revizyonlar yapılır ve iş teslim edilir.

Detaylar için bize ulaşın.

0 532 202 07 97

Proje ve Fikirlerinize Profesyonel Çözümler Sunuyoruz.

Müşterilerimizin beklenti ve memnuniyetini ön planda tutarak kısa sürede kaliteli ve teknolojik çözümler sunuyor,  projelerinize değer katıyoruz. Siz hayal edin biz tasarlayalım.