Kişisel Blog Sitesi

Online Message Blog Chat Communication Envelop Graphic Icon Concept

Client

Altnetic Agency

Date

12 August 2021

Category

Business

Location

Ubud, Bali

Kişisel Blog Web Sitesi

Kişisel Blog, kişilerin kendi duygu ve düşüncelerini paylaştığı, kendisine özel bir web sitesidir. İnsanların gerek günlük yaşantıları, gerek merak duyduğu konular, gerekse teknik bilgi paylaşmak için kullandığı bir açık alandır.

Blog yazarak para kazanmanız mümkün. Ancak internet üzerinden bir blog açıp para kazanmaya başlamadan önce bilinmesi gereken bazı kavramlar bulunur. Bunlar ; Ziyaretçi , Seo , Anahtar Kelime , Reklam ‘dır. Bu kavramlar her blog sahibinin bilmesi gereken şeylerdir.

Destek Süreci

Karşılaşacağınız her sorunda, web sitenizin iyileştirme ve geliştirmesinde her zaman destek vermeye devam edeceğiz.

Özgün Tasarım

Size özel kendinizi temsil edeceğiniz özgün web tasarımı.

Neler Sunuyor?

Kişisel kimliğinizi, portfolyonuzu, proje ve işlerinizi internet ortamında en iyi şekilde temsil edebilir, tüm özgür düşüncelerinizi, işlerinizi blog yazarak yayınlayabilirsiniz

Hizmetlerimiz

Bize Ulaşın

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza takılan soru eğer aşağıda bulunmuyorsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kişisel & Blog Web Sitesi hizmetimizde yaptığımız websitesi PC-Telefon-Tablet gibi platformlara tamamen uyumludur. Hiçbir görüntü ve veri kaybı yaşanmadan kendi uyumluluğunu sürdürmektedir.

Sitenize eklediğimiz eklentiler ile siteniz her zaman Google arama sonuçlarında üstlerde çıkarak. Arama sonuçlarında kolay ulaşılmanıza olanak sağlar.

Kişisel Blog Web sitesi hizmetimizde web site yönetimini biz sağlıyoruz. Fakat Yönetim Paneli hizmeti istenirse sizler için hazırlanır ve Yönetim sizin elinizde olur.

Detaylar için bize ulaşın.

0 532 202 07 97

Proje ve Fikirlerinize Profesyonel Çözümler Sunuyoruz.

Müşterilerimizin beklenti ve memnuniyetini ön planda tutarak kısa sürede kaliteli ve teknolojik çözümler sunuyor,  projelerinize değer katıyoruz. Siz hayal edin biz tasarlayalım.