E-Ticaret Web Sitesi

shopping-cart-is-concrete-podium-has-neon-illuminated-website-icon-back

Client

Altnetic Agency

Date

12 August 2021

Category

Business

Location

Ubud, Bali

E-Ticaret Web Sitesi

Günümüzde her işletme mağaza, dükkan gibi satış merkezlerinin yanında E-Ticaret Sitesi aracılığıyla pazarlama ağlarını genişletmeyi hedefliyor.

E-Ticaret Siteleri aracılığıyla satış yapmak ve e-ticaret platformunu doğru yapılandırmak için dikkat etmeniz gerekenleri sizlerle paylaşmak , tecrübelerimizden faydalanmanızı sağlamak istiyoruz.

Gelişmiş Yönetim Paneli

E-Ticaret hizmetinde sunduğumuz Yönetim Paneli sayesinde tüm ürün işlemlerini, kargo işlemlerini, kampanya yönetimini, müşteri işlemlerini, siparişlerinizi, kargo işlemlerini ve birçok işlemleri kolayca yönetebileceksiniz.

7/24 Açık Şube

E-Ticaret Sitesi sayesinde internet ortamında 7/24 online olarak satışlarınızı katlayabilir. İşletmenizi geliştirebilirsiniz.

Neler Sunuyor?

E-ticaret sitesi olan işletmeler çok daha geniş pazara ulaşabilir. E-ticaret sitesi aracılığıyla Türkiye’nin 81 iline ve yurt dışına dahi satış yapabilirsiniz. Bir mağazanın online satış sitesinin olmasının en büyük avantajı  milyonlarca internet kullanıcısı bulunmasıdır ve her geçen gün internet üzerinden yapılan ürün satışı sayısı artmaktadır.

Hizmetlerimiz

Bize Ulaşın

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza takılan soru eğer aşağıda bulunmuyorsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylar için bize ulaşın.

0 532 202 07 97

Proje ve Fikirlerinize Profesyonel Çözümler Sunuyoruz.

Müşterilerimizin beklenti ve memnuniyetini ön planda tutarak kısa sürede kaliteli ve teknolojik çözümler sunuyor,  projelerinize değer katıyoruz. Siz hayal edin biz tasarlayalım.